ТМ Tobi – це український бренд якісної натуральної косметики, яка доступна кожній жінці. 

Раніше з натуральною косметикою асоціювалось щось неприємне на дотик та зовнішній вигляд, щось з аптечним ароматом, не естетичною тарою з похмурими наклейками. Але сьогодні виробництво натуральної косметики вийшло на новий рівень, по-перше це якість, по-друге - зовнішній вигляд, по-третє -доступність.

Якість 

При виробництві продукції ТМ “Tobi” ми приділяємо велику увагу кожному інгредієнту і використовуємо тільки найкращі. Сировина для нашої продукції постачається зі всього світу та має всі відповідні сертифікати. 

Виробництво, на якому виготовляється продукція бренду, сертифіковане стандартом ISO 9001. На кожну партію продукції маємо посвідчення якості.

Зовнішній вигляд

Натуральна косметика ТМ “Tobi” - яскрава та сучасна. Створюючи свій бренд, ми хотіли щоб наша продукція була високоякісною, стильною з приємним ароматом, такою, щоб ми самі могли та хотіли нею користуватись і дарувати своїм рідним та подругам.

Доступність 

Раніше натуральну косметику можна було придбати лише в аптеках та органічних крамницях. Ера інтернету, а особливо інстаграму, відкрила нам нові бренди натуральної косметики. Вони змінились, стали сучасними, а головне доступними. З’явилися нові виробничі потужності, збільшилась кількість маленьких виробників в тому числі і в Україні. Розвиваються маркет-плейси, інтернет-магазини та особисті продажі. 

Місія

Ми вважаємо, що краса – це сила всередині нас і потрібно трішки турботи щоб її відкрити та підкреслити. Ми бачимо красу не тільки в догляді за тілом, а ще і в духовному розвитку. Кожного дня на своїй сторінці інстаграм ми публікуємо афірмації, в постах несемо ідею того, що краса зовнішня невід’ємна від краси внутрішньої.

Що ще треба знати про нас:

1. Ми гордимося тим, що наш бренд - це бренд, який створено в Україні та на українському виробництві

2. Ми працюємо офіційно, кожна оплата чи то в інстаграм чи на сайті чи готівкою в нашому офісі - офіційна

3. Родзинкою бренду є використання топових парфумованих композицій, які вже знають та люблять мільйони жінок.

4. Наша продукція не тестується на тваринах

5. Нам приємно дарувати подарунки та робити сюрпризи для вас

6. Ми хочемо, щоб піклуючись про красу та здоров’я  свого тіла, всі отримували тільки задоволення.

 

Ми вдячні вам, за те що зацікавились нашою продукцією та інформацією про нас. Нам приємно було розповісти про себе, а ще приємніше буде прочитати ваші історії знайомства з нами чи нашою продукцією. Пишіть свої відгуки на сторінках товарів, нам на пошту cosmetics.tobi2021@gmail.com чи на нашій сторінці в інстаграм. Пишіть нам якщо враження хороше, а якщо погане то ТОЧНО пишіть)

З любов’ю, команда ТМ “tobi”